Czy podłoga dębowa pasuje do salonu?

Czy podłoga dębowa pasuje do salonu?

24 lipca 2022 Wyłącz przez redakcja

FertigDeska to gotowa, dwuwarstwowa podłoga rustykalna, która zbudowana jest z dwóch warstw: wierzchniej (tak zwanej szlachetnej) oraz przeciwprężnej. Różnicą, która dzieli oba te produkty, jest jedynie wielkość pojedynczego elementu podłogi. Dzięki dużej powierzchni poszczególnych elementów podłogi Dąb Country z kolekcji FertigDeska świetnie sprawdzą się w przestronnych wnętrzach, które dzięki nim optycznie się powiększą.

Deski rustykalne Dąb Country

Dzięki dwuwarstwowej konstrukcji deski rustykalne na podłogę Dąb Country można położyć na ogrzewanie podłogowe. Produkt ten zabezpieczony jest ponadto na dwa sposoby. Klient może między innymi zdecydować się na lakierowane podłogi drewniane lub też pokryte olejowoskiem.

Deski Dąb Country zjawiskowo prezentują się także po:

  • szczotkowaniu – dzięki mechanicznemu procesowi szczotkowania usuwa się z deski Dąb Country miękkie elementy słojów. W efekcie tego powstaje postarzona, przyjemna w dotyku powierzchnia,
  • fazowaniu V4 – w wyniku tego procesu zostają ścięte krawędzie deski Dąb Country. Dzięki temu podłoga rustykalna zyskuje efekt wielowymiarowości.

Podłogi drewniane pięknie prezentują się przez wiele lat. W zależności od ich wykończenia warto jest dobrać profesjonalne produkty pielęgnacyjne, aby właściwie zadbać o ich nawierzchnię.

Zachęcamy przejrzeć również inne podłogi, np. parkiety drewniane, a w tym podłogi z kolekcji FertigParkiet.