Hale namiotowe – łatwość zastosowania

Hale namiotowe – łatwość zastosowania

17 sierpnia 2019 Wyłącz przez redakcja

Hale magazynowe są doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza w sytuacji, kiedy zachodzi potrzeba postawienia zamkniętego pomieszczenia o dużych rozmiarach, a jednocześnie ma być ono przenośne.

Pokrycie hali namiotowej

Hale namiotowe są zwykle przykryte plandeką z PCV. Oprócz wyboru dostępnych kolorów plandeki mają również różne właściwości wytrzymałościowe, a także metody montażu. Najczęściej namioty halowe producent wyposaża w dodatkowe paski i oczka, które są osadzone w plandece. Przyczynia się to do stabilizacji całej konstrukcji i zwiększenia jej wytrzymałości, dzięki linom umieszczonym w strategicznych miejscach. Po rozciągnięciu plandeka jest zamocowana i łatwo wytrzymuje silne podmuchy wiatru, śniegu i lodu, które mogą się gromadzić. Hale magazynowe są zaprojektowane z modułowym systemem budowlanym. Dla użytkowników oznacza to, że mogą modyfikować strukturę, aby spełnić ich wymagania. W przypadku braku miejsca, na przykład do przechowywania towarów, do istniejącej struktury można dodać dodatkowe elementy, rozszerzając ją na szerokość lub długość. Umożliwia to dostosowanie namiotów do specyfiki działalności i potrzeb klientów.

Lokalizacja hali namiotowej

Obszar, na którym ma zostać zbudowana konstrukcja, musi zostać wcześniej przygotowany. Wypoziomuj miejsce, pomyśl o odprowadzaniu wody, podłączeniu zasilania itp. Po zajęciu gruntu może się odbyć montaż hali namiotowej. Ponieważ cały proces jest niezwykle prosty, hala namiotowa będzie gotowa do działania w mgnieniu oka. Nie jest wymagany zespół montażowy, można to osiągnąć samodzielnie. To rozwiązanie generuje znaczne oszczędności.