Kwadratowy brodzik

Kwadratowy brodzik

11 lipca 2018 Wyłącz przez redakcja

Przygotowując wymarzoną łazienkę należy pamiętać o wielu jej elementach, by rzeczywiście stworzone wnętrze było z jednej strony estetyczne, z drugiej zaś charakteryzowało się praktyczną forma. W końcu każdego dnia w łazience będziemy dbali o swoją higienę, dlatego ważne, by była ona pomieszczeniem, w którym będziemy czuć się komfortowo, które łatwo będzie utrzymać w czystości i porządku.

Kabina zamiast wanny

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na montaż kabiny prysznicowej zamiast wanny. Szczególnie w stosunkowo małych łazienkach może być to pożądane rozwiązanie, gdy na każdym kroku szuka się w miarę możliwości szansy na zaoszczędzenie miejsca. Jeśli chodzi o te rozwiązania jakie się wykorzystuje to najbardziej praktyczna formą będą brodziki kwadratowe do kabiny prysznicowej. To świetna opcja, która pozwala na komfortową kąpiel a jednocześnie jest wygodna, jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

Kwadratowy brodzik

Brodziki kwadratowe umieszcza się zazwyczaj w rogu łazienki i z dwóch stron zabudowuje kabiną prysznicową. Te propozycje jakie obecnie otrzymujemy są mocno zróżnicowane. Brodziki kwadratowe mogą mieć od 70 cm do nawet metra szerokości, dlatego można je dopasować do wielkości posiadanej łazienki. Zróżnicowana będzie także ich głębokość, przy czym w ostatnim czasie zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się brodziki, które maja mniejszą głębokość. Odchodzi się wiec od mających 25 cm głębokości na rzecz tych, które mają niekiedy tylko 5 cm. Przy czym w takiej sytuacji ważny będzie sprawny odpływ.