Mieszkania nad morzem na sprzedaż

Mieszkania nad morzem na sprzedaż

4 listopada 2019 Wyłącz przez redakcja

Od zawsze marzył Ci się dom nad morzem? Nowe mieszkania w Kołobrzegu czekają właśnie na Ciebie. Wykończone pod klucz, urządzone stylowo, nowoczesne, funkcjonalne i przytulne. Wspaniała okolica, bliskość morza, a do tego balkon, dzięki któremu będziesz jeszcze bliżej natury. Takie właśnie są nasze mieszkania – stworzone z myślą o komforcie użytkowania i pełną satysfakcją nawet najbardziej wymagających klientów.

Komfort mieszkania nad morzem

Mieszkania nad polskim morzem wciąż zyskują coraz więcej zwolenników. Bez wątpienia klimat nadmorskich miejscowości i nieograniczony dostęp do plaży i morza przyciąga nowych mieszkańców. Nasze apartamenty inwestycyjne dodatkowo zostały zlokalizowane wśród zieleni, aby i najbliższa okolica sprzyjała wyciszeniu i odpoczynkowi. Jako doświadczony deweloper doskonale wiemy, jak ceniona jest bliskość natury, szczególnie w przypadku mieszkań w bloku.

Otoczenie, w jakim znajdują się nasze nowe mieszkania w Kołobrzegu to jedynie przedsmak tego, czeka Cię tuż po przekroczeniu progu samego budynku. Kameralny obiekt mieszkalny kryje w sobie szereg udogodnień dostępnych wyłącznie dla mieszkańców:

  • sauny,
  • jacuzzi,
  • strefa plażowa,
  • wypożyczalnia rowerów,

to tylko niektóre z nich. Stylowe wnętrze budynku poprowadzi Cię wprost do Twojego mieszkania, gdzie czeka Cię kolejne spotkanie z nowoczesnością, klasą i komfortem.

Jakie są nowe mieszkania w Kołobrzegu?

Przede wszystkim dostosowane do Twoich potrzeb. Każdy z nas ma inne oczekiwania – potrzebuje większego lub mniejszego metrażu, marzy mu się przestronny taras, czy osobna sypialnia. Nowe mieszkania w Kołobrzegu to doskonały wybór zarówno dla singli, jak i dla par, wśród nich znajdują się mieszkania:

  • jednopokojowe,
  • dwupokojowe,
  • z aneksem kuchennym,
  • z tarasem lub z balkonem.

Mieszkania pod klucz nad morzem to odpowiedź na wszystkie potrzeby mieszkańców. Zapewniamy wybór wielkości apartamentu między 18,72 m² a 40,40 m². Niezależnie od tego, jak duże jest mieszkanie – zadbaliśmy o to, aby każde z nich było w pełni funkcjonalne, zagospodarowując jego przestrzeń zgodnie z przemyślaną koncepcją.