Damskie marynarki z różnymi zapięciami

Damskie marynarki z różnymi zapięciami

21 czerwca 2022 Wyłącz przez redakcja

Świat mody idzie do przodu i każdego roku wypuszcza do sprzedaży marynarki damskie, dzięki którym kobiety tworzą zjawiskowe stylizacje do pracy, ale i na co dzień. Nic więc dziwnego, że nawet w ofercie sklepu Olsen znajdziesz marynarki o wielu krojach i różnych zapięciach. Jakich? Już spieszymy z odpowiedzią

Luźna marynarka damska

Modne marynarki damskie wcale nie muszą mieć biurowego charakteru! Z ich pomocą Twój casualowy look nabierze charakteru, czego z pewnością nie przeoczą najbliższe Ci osoby. Luźne marynarki są najczęściej:

  • zapinane jednorzędowo na całej długości – możesz nosić je na kilka sposobów. Wiele kobiet zapina guziczki prawie pod samą szyję i przewiązuje się w talii ozdobnym paseczkiem, uwydatniając w ten sposób figurę.

Marynarki na oficjalne spotkania

Z łatwością zauważysz, że eleganckie marynarki damskie różnią się od modeli na co dzień. Uszyte są przede wszystkim z gładkiego materiału, mają prosty rękaw, stylowy kołnierzyk, a do tego ozdobne kieszonki. Modele, które królują w tym sezonie:

  • zapinane są najczęściej na dwa-trzy guziki – marynarki damskie z głębokim dekoltem w szpic to modna propozycja. Nie musisz przy tym zakładać pod nie koszuli! Wystarczy basicowy, jednolity podkoszulek z płytkim dekoltem w łódeczkę i gotowe!

Sportowe, jak i bardziej oficjalne marynarki dla kobiet sklep internetowy Olsen znajdziesz w naszej ofercie – zachęcamy do zapoznania się z nimi. Zapewniamy szeroką rozmiarówkę, szybką wysyłkę a także wysoką jakość naszych ubrań.