Mieszkania dla singli w Dąbrówce na sprzedaż

Mieszkania dla singli w Dąbrówce na sprzedaż

10 października 2019 Wyłącz przez redakcja

Wielkopolska firma Nickel Development oferuje nowe mieszkania dla singli na sprzedaż w Dąbrówce. Proponowane lokale to przestronne i funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, które można zakupić bez pośredników oraz zbędnych formalności. Nowe mieszkania deweloperskie w Dąbrówce posiadają liczne udogodnienia. Należy do nich m.in. cenione przez wielu mieszkańców sąsiedztwo lokalnych centrów handlowych, szkół oraz zielonych terenów rekreacyjnych. Oprócz łatwego dostępu do komunikacji miejskiej, mieszkańcy mogą liczyć także na dostęp do:

  • osobnych komórek lokatorskich,
  • rowerowni, wózkowni,
  • miejsc parkingowych na osiedlu,
  • bezpiecznych placów zabaw.

Idealne mieszkanie pod Poznaniem – stylowe mieszkanie pod klucz

Proponowane przez dewelopera mieszkania dwupokojowe posiadają podwyższony standard mieszkalny. Firma umożliwia zakup mieszkania w wersji pod klucz. Jest to niezwykle wygodna opcja, która pozwala na wprowadzenie się do apartamentu bez przeprowadzania prac wykończeniowych we własnym zakresie. Nowe mieszkania dwupokojowe w Dąbrówce przyszli mieszkańcy mogą zaaranżować aż w siedmiu różnych stylach, oferowanych przez Nickel Asystent, który realizuje usługę wykończenia pod klucz.

Deweloper Nickel Development w swojej ofercie posiada także nowe mieszkania deweloperskie w Dąbrówce:

  • z aneksem kuchennym lub kuchnią,
  • z tarasem lub balkonem,
  • z ogrodem.

Nickel Development od wielu lat plasuje się w czołówce liderów branży mieszkaniowej. Firma otrzymała wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów, którzy chwalili zakupione nieruchomości za nowoczesność i komfort życia.