Zastosowanie hal namiotowych

Zastosowanie hal namiotowych

8 lipca 2019 Wyłącz przez redakcja

W XXI wieku nastąpiła ogromna ewolucja, nie tylko w przypadku towarów, ale także w branży budowlanej. Jednym z jej efektów są hale namiotowe.

Zastosowanie hal namiotowych

Do niedawna istniało tylko jedno rozwiązanie – ceglane hale, które były ciężkie, drogie w budowie i modyfikacji. Pojawiło się jednak tańsze rozwiązanie, które jest równie trwałe, a jednocześnie mobilne, to hale magazynowe oparte na lżejszych materiałach. Namioty halowe nie wymagają dużych nakładów finansowych. Tym samym producent może je zaoferować także tam, gdzie dotąd nie opłacało się stosować systemu składowania pod dachem. Namioty magazynowe można dostosować do dowolnej funkcji. Mogą to być magazyny towarów i narzędzi, garaże na maszyny (łodzie, samoloty, samochody), a także warsztaty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby struktura miała kilka funkcji jednocześnie.

Dodatkowe zalety hali

Znaczna powierzchnia, optymalna wysokość i dodatkowe akcesoria umożliwiają stworzenie namiotu w pełni wykonanego na zamówienie. Hala może odgrywać rolę w każdym rodzaju działalności gospodarczej, jako budynek główny lub wspierający. Co ważniejsze, hale namiotowe są konstrukcjami całorocznymi, więc działają o każdej porze roku. Bezpieczne przechowywanie gwarantuje rama chroniona przed korozją i wysokiej jakości elementy stalowe. Zaletą hal namiotowych jest ich wzajemnie połączone gotowe segmenty. Elementy stalowe są poddawane obróbce cynkiem podczas produkcji metodą cynkowania ogniowego. Ta dodatkowa warstwa chroni stal przed korozją. Sprawdź ofertę: https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-magazynowe/